KURUMSAL HABERLER
  Tüm Haberler
  FABER-LOGO

   

  HAKKIMIZDA

  FABER BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş. 2016 yılında Sn. Erol Dibo, Sn. Ersin Gökgün Sn. Ömer Faruk Tokgöz ve Sn. Barış Ertan tarafından kurulmuş ve Daha sonra denetim kadromuza katılan Sn. Akif Kademli ile kısa sürede müşterilerine geniş bir hizmet portföyü sunarak en büyük yerel bağımsız denetim firmalarından biri olmak üzere yola çıkmıştır.

  Ülkemizin sürekli içinde olduğu ekonomik, politik ve sosyal alanlardaki dinamik sürecin yarattığı fırsat ve imkanlar kadar, tehlikeler ve zorluklar da iş çevrelerini etkilemektedir. Bu süreç içerisinde doğru analiz ve tespitlerle, karşılaşılan sorunların çözümünde, bilgi birikimi ve tecrübeye dayanan güvenilir danışmanlık hizmetleri, iş dünyası için vazgeçilmez bir unsur olmaktadır. Bugün geçmişe dönüp baktığımızda söz konusu sürecin üstesinden gelecek bilgi birikimimiz, gelecekte yaşayacağımız değişimleri karşılayabilecek düzeydedir. Şüphesiz ki, sağlanacak denetim ve danışmanlık hizmetlerinin değeri, bu çalışmaları yürüten kişilerin bağımsız ve konularında uzman olmalarına bağlıdır.

  Uzmanlık ise, ancak bu konuda elde edilmiş eğitim sonrasında, yerel ve uluslararası platformdaki uzun deneyimlerle kazanılabilmektedir. FABER BAĞIMSIZ DENETİM olarak inancımız; mali danışman seçimine vereceğiniz önemin, en az yeni yatırım alanları için vereceğiniz kararlar kadar önemli olduğu yönündedir. Günümüzün global ve karmaşık mali yapısında, danışmanlık hizmetlerinin yanında, en uygun maliyetle, en kısa sürede, tüm sorunlarınızı kapsayacak şekilde yer alacak çözüm yöntemleri ile, hedeflerinizi gerçekleştirmek için her zaman yanınızdayız.

  İLETİŞİM

   

  Adı - Soyadı 
  E-Posta 
  Telefon 
  Adres 
  Mesaj